حجت پورعلی در آبان ماه سال 1383 با هدف بهره مند کردن همه از سازه ای امن و راحت، بیش از یکصد واحد در قالب 9 پروژه تجاری، اداری و مسکونی احداث و به بهره برداری رسانیده است.

مهندس پورعلی از ابتدای سال 1390 سعی بر این دارد با استفاده از تجربیات گرانبهای خود و بکار گیری تیم اجرائی زبده و متخصص و بهره گیری از فن آوری و دانش روز معماری در راستای حفظ همبستگی و آرامش خانواده ، موجبات ایجاد تعاملی پایدار میان ساکنین و بنا را فراهم آورد. 

ما معتقدیم کنترل مستمر مراحل نصب و راه اندازی توام با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات و قطعات چه در فضاهای عمومی ساختمان و چه در فضاهای داخلی هر واحد از مهمترین اصول زیر بنایی این صنعت می باشد.

در کلیه مراحل طراحی و اجرا پروژه پورعلی به عنوان اولین پروژه ساختمانی پس از تغییرات در تیم اجرایی، سعی کرده ایم تا با رویکردی متفاوت ضمن ایجاد نگرش عمیق تر نسبت به فرهنگ و اصالت خانواده موجبات تغییر در ساختار معماری نماهای شهری را فراهم آوریم. امید به این که این نگرش آغاز راهی باشد در جهت ایجاد فضاها و نماهای شاد و پر انرژی در سطح کشور عزیزمان.

لازم بذکر است نه تنها بکارگیری حرفه ای ترین متخصصین و تکنسین های برق و تاسیسات در کنار مجرب ترین اساتید کاشی کار و سنگ کار و خوش ذوق ترین هنرمندان عرصه رنگ و چوب در طراحی و اجرای تمامی پروژه ها از ارکان اصلی تیم اجرائی می باشد بلکه سایر عوامل اجرا مانند استادکاران بنایی، کارگران و نگهبانان نیز از میان بهترین نیروهای موجود گزینش و به کار گمارده می شوند.

 

 
 
فارسی